Contacteer Ons

Wens je meer info, een afspraak of een offerte op maat? Vul het contactformulier in. Wij helpen je snel… en graag verder.

Planning installaties en herstellingen

Zo kunnen we je sneller van dienst zijn.

BAYARD EUROPE BVBA

Oudenaardsesteenweg 275 B
8500 Kortrijk
BE0431 073 245
T 056 20 62 35
F 056 51 33 81
info@bayardwaterexperts.be

Een specifieke vraag?

Zoutservice

Katelijn en Brigitte helpen je graag verder met de zoutservice en het onderhoud van jouw toestel.

Katelijn Vervust:
056 20 62 35
katelijn.vervust@bayardwaterexperts.be

Brigitte Bonne:
056 20 62 35
brigitte.bonne@bayardwaterexperts.be

Planning installaties en herstellingen

Carine, Rayane, Wiaam en Sandy bepalen samen met jou de installatiedatum van jouw toestel en plannen eventuele herstellingen.

Carine De Pratere:
056 20 62 35
carine.depratere@bayardwaterexperts.be

Rayane Ghozli:
056 20 62 35
rayane.ghozli@bayardwaterexperts.be

Wiaam Chibani
056 20 62 35
wiaam.chibani@bayardwaterexperts.be

Sandy Stevens
056 20 62 35
sandy.stevens@bayardwaterexperts.be

Facturatie en boekhouding

Inge en Sara helpen je graag verder met jouw vragen over de facturatie.

Inge Vandersteene:
056 20 62 35
inge.vandersteene@bayardwaterexperts.be

Sara Cherif:
056 20 62 35
sara.cherif@bayardwaterexperts.be

Contact

Bayard logo

Bayard Water Experts
Oudenaardsesteenweg 275 B
8500 Kortrijk


T. +32 (0) 56 20 62 35
info@bayardwaterexperts.be

Google Maps icon Waze icon
Top