TODY: 12/04/24 / START: 18/09/22 / END: 03/10/22

Contacteer Ons

Wens je meer info, een afspraak of een offerte op maat? Vul het contactformulier in. Wij helpen je snel… en graag verder.

Zo kunnen we je sneller van dienst zijn.

BAYARD EUROPE BVBA

Oudenaardsesteenweg 275 B
8500 Kortrijk
BE0431 073 245
T 056 20 62 35
F 056 51 33 81
info@bayardwaterexperts.be

Een specifieke vraag?

Zoutservice

Katelijn, Carine en Brigitte helpen je graag verder met de zoutservice en het onderhoud van jouw toestel.

Katelijn Vervust:
056 20 62 35
katelijn.vervust@bayardwaterexperts.be

Brigitte Bonne:
056 20 62 35
brigitte.bonne@bayardwaterexperts.be

Carine De Pratere
056 20 62 35
Carine.DePratere@bayardwaterexperts.be

Boekhouding en Dienst na Verkoop

Inge en Sara helpen je graag verder met jouw vragen over de facturatie. Dienst na verkoop met Sharon & Laura.

Inge Vandersteene:
056 20 62 35
inge.vandersteene@bayardwaterexperts.be

Sara Cherif:
056 20 62 35
sara.cherif@bayardwaterexperts.be

Sharon Doubbel:
056 20 62 35
Sharon.Doubbel@bayardwaterexperts.be

Laura Bonte:
056 20 62 35
Laura.Bonte@bayardwaterexperts.be

Contact

Bayard logo

Bayard Water Experts
Oudenaardsesteenweg 275 B
8500 Kortrijk


T. +32 (0) 56 20 62 35
info@bayardwaterexperts.be

Google Maps icon Waze icon
Top